Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Regionalne szkolenie techniczno produktowe w 2015 roku

Regionalne szkolenie techniczno produktowe w 2015 roku

21 Grudnia, 2015

Każdego roku firma Hitachi Power Tools Polska organizuje cykl szkoleń produktowych w różnych regionach kraju. Szkolenia te dedykowane są przede wszystkim pracownikom naszej sieci dealerskiej odpowiedzialnym za bezpośrednią sprzedaż, doradztwo techniczne oraz serwis. W tym roku odbyło się kolejnych pięć takich szkolenia. Rozpoczęliśmy od Warmii i Mazur. W ośrodku szkoleniowym w Łańsku w szkoleniu brała rekordowa ilość uczestników. Ponad 80 naszych klientów mogło zapoznać się z naszymi najnowszymi produktami. W tym roku głównym celem szkoleń było zapoznanie się z najnowszą technologią silników bezszczotkowych wykorzystywanych w elektronarzędziach Hitachi. To już nie tylko silnik stosowane w elektronarzędziach akumulatorowych ale także w narzędziach sieciowych. Prezentowaliśmy nową serię młotowiertarek SDS Max właśnie z takimi silnikami: DH40MEY, DH45ME, DH45MEY, DH52ME, DH52MEY. Jak również najnowsze klucze WR14VE, WR16SE, WR22SE, WR25SE. Prezentowaliśmy także nowe akumulatory o pojemności 6Ah. Podczas szkoleń nasi klienci mogli w praktyce zapoznać się z wykorzystaniem tych urządzeń i technologii w praktycznym konkursie na wykonanie karmników dla ptaków. Tradycyjnie już dla naszych Mazurskich spotkań, dwudniowe szkolenie zakończyło się zawodami wędkarskimi.

 

Lansk 1 Lansk 2
Lansk 3 Lansk 4
Lansk 5

Lansk 6

Lansk 7 Lansk 8

 

Kolejne szkolenie obyło się w regionie południowo zachodnim w Pałacu w Borowej w niedalekiej odległości od Wrocławia. Głównym zadaniem szkoleń jest przybliżenie wszystkim osobom zaangażowanym w sprzedaż bądź serwisowanie produktów Hitachi, najnowszych technologii oraz rozwiązań technicznych zastosowanych we wprowadzanych do sprzedaży produktach. Kolejne szkolenie zorganizowaliśmy w Koninkach dla naszych klientów z regionu Polski południowej i południowo wschodniej a zaraz po nich szkolenie dla klientów z Polski Północnej w Kościerzynie. Gościliśmy w pięknie odrestaurowanym Starym Browarze w Kościerzynie.

 

Wroc 1 Wroc 2
Wroc 3 Wroc 4
Wroc 5 wroc 6
kon 1 kon 2

 

Zwieńczeniem cyklu szkoleń była wizyta w Stargardzie Szczecińskim i ostatnie szkolenie dla naszych klientów z Polski północno zachodniej.

Następne szkolenia techniczne już w 2016 roku. Serdecznie zapraszamy.

Mateusz Kaczmarski.