Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Zimowa promocja Hitachi

Zimowa promocja Hitachi

2 Grudnia, 2015

7 grudnia 2015 roku Hitachi startuje z kolejną akcją promocyjną. Akcja promocyjna trwać będzie do końca lutego 2016 roku lub do wcześniejszego wyczerpania asortymentu promocyjnego.

W tegorocznej zimowej promocji znalazło się blisko 70 urządzeń w różnych konfiguracjach. Jak zawsze główny nacisk kładziemy na nowe najbardziej technologicznie zaawansowane narzędzia. Wśród nowości jakie zasługują na szczególna uwagę polecamy nową wiertarkę udarową DV22V, nowy odkurzacz RP500YDM oraz dwie nowe szlifierki G13STA i G13SR4. Ponawiamy akcję promocyjną na sieciowe klucze udarowe WR14VE, WR16SE, WR22SE oraz 1' klucz WR25SE. W najnowszej ulotce promocyjnej znalazły się również nasze najnowsze młotowiertarki SDS Max: DH40MEY, DH45ME, DH45MEY, DH50ME, DH52MEY.

W bieżącej akcji promocyjnej kontynuujemy akcję tzw. „Combo setów”. Zestawy te, to możliwość samodzielnego zestawiania kompletu narzędzi składające się z głównego narzędzia oraz z dowolnie wybranego elektronarzędzia w wersji bez akumulatorów i ładowarki. Do tych zestawów w akcji zimowej trafiają akumulatory 6Ah!

W promocji znajdują się też nowe walizki systemowe HITSYSTEM. Szczegóły promocji znajdują się w dziale promocja jak również w specjalnie przygotowanej ulotce promocyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać także u naszych Kierowników Regionalnych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta. W okresie trwania promocji na pozostałe produkty nie będące w ofercie promocyjnej obowiązuje cennik regularny.