Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Hitachi na targach w Poznaniu

Hitachi na targach w Poznaniu

17 Kwietnia, 2014

Hitachi na targach Gardenia 2014 oraz Budma 2014 w Poznaniu.

Koniec lutego oraz początek marca to dla Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. bardzo gorący okres związany z udziałem w jednych z największych imprez targowych w Polsce. Po dłuższej nieobecności jako wystawca na tego typu imprezach postanowiliśmy sprawdzić jaki efekt w dzisiejszych czasach mogą przynieść takie wydarzenia.

Gardenia 2014 to jedna z największych coroczny wystaw dla szeroko rozumianej branży ogrodowej. Naszym zadaniem było zaprezentowanie najnowszej oferty narzędzi spalinowych i bateryjnych dedykowanych właśnie dla tej branży. Przede wszystkim było to miejsce premiery naszych nowych kosiarek z serii ML. Zaprezentowaliśmy cztery nowe modele: ML140E, ML140EA, ML190EA, ML190EB, urządzenia napędzane są renomowanymi silnikami Briggs & Stratton, wyposażone w duże, pojemne kosze, posiadają regulację wysokości cięcia. Nowe kosiarki Hitachi mogą pracować w różnych trybach: koszenia i zbierania, koszenia z wyrzutem bocznym, koszenia i mulczowania. Trzy modle wyposażone są dodatkowo w napęd.

Ponadto Gardenia 2014 to miejsce gdzie zaprezentowaliśmy szerszej grupie klientów bateryjny 36V system urządzeń zasilanych z baterii plecakowej. Więcej o tym systemie znajda Państwo tu.

Budma 2014 to największe targi budowlane w Polsce. Tegoroczna edycja dla Hitachi to okazja do zaprezentowania nowej gamy młotowiertarek 2kg, nowych baterii 5Ah, oraz sytemu walizek Hit-System które będą dostępne już w najbliższej przyszłości. Na targach Budma 2014 miała miejsce premiera nowej grupy maszyn i narzędzi diamentowych pod marką Carat.

Carat to marka holenderska, działająca na rynku Europejskim od 1985 roku. Marka ta szczyci się swoim programem diamentowych narzędzi  tnących (zwłaszcza w zakresie obróbki twardych i bardzo twardych materiałów budowlanych) oraz programem spawanych laserowo koron wiertniczych służących do wykonywania otworów w betonie i betonie zbrojonym.

budma 1 gardenia 1
budma 8 budma 9
budma 5 budma 7
budma 4 budma 6


Mateusz Kaczmarski