Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Produktowe > Produkty CARAT w ofercie Hitachi

Produkty CARAT w ofercie Hitachi

6 Grudnia, 2013

Drodzy użytkownicy!

Dążąc do optymalizacji naszej oferty produktowej pod kątem Waszych potrzeb z dniem 10.12.2013 wprowadzamy do sprzedaży paletę narzędzi diamentowych pracującej na rynku europejskim od 1985 roku, holenderskiej marki Carat .

Dlaczego wspominamy o Waszych potrzebach w tym, jak wszyscy Państwo zapewne orientujecie się marketingowym tekście? Otóż Carat znany jest na świecie przede wszystkim z dwóch rzeczy: ekstremalnej dbałości o jakość swoich produktów (o tym niech świadczy chociażby kontrola jakości dotycząca każdej, pojedynczej nawet pozycji asortymentu, czy stosowanie jedynie ziarna diamentowego produkcji General Electric) i krańcowej wręcz dostępności pod kątem wiedzy o nim. Mamy na myśli to, że po wielu latach jesteśmy w stanie dotrzeć do Was z produktem, który od początku do końca jest łatwy w sprzedaży i nie sprawia trudności przy wyborze narzędzia jak najlepiej dopasowanego do danego zastosowania.

Póki co z przebogatej oferty marki Carat udostępniamy Państwu najciekawsze propozycje z zakresu tarcz diamentowych, linię specjalistycznych koron wiertniczych do pracy z betonem oraz zaawansowane narzędzia dla glazurników w postaci koron do pracy na sucho z gresem do narzędzi akumulatorowych i szlifierek kątowych.

Wszystki produkty dostępne w naszej ofercie znajdziecie Państwo tutaj:

http://www.hitachi-narzedzia.pl/produkty/165-korony_diamentowe_carat

http://www.hitachi-narzedzia.pl/produkty/162-tarcze_tnace_carat

 

katalog do pobrania znajduje się w dziale "do pobrania" lub z linku poniżej.

Pliki do pobrania