Hitachi

Hitachi narzędzia > Aktualności > Ogólne > Nowa edycja klubu Hitachi

Nowa edycja klubu Hitachi

15 Czerwca, 2006

Hitachi Power Tools Polska zainaugurowało nową edycję Klubu Hitachi na rok 2006. Oficjalna ceremonia wręczenia odznaczeń członkowskich miała miejsce 8 czerwca w Siedlcach, gdzie dealerów podejmowała firma Hitachi wspólnie z Remigiuszem Safiańczukiem, właścicielem firmy Remex.

 

Podczas oficjalnej części spotkania powitano nowych klubowiczów (w tym roku przybyło ich aż jedenastu). Związane jest to z faktem, iż Hitachi Power Tools bardzo szybko rozwija swoją działalność na polskim rynku. Nowicjuszom jak i dotychczasowym członkom wręczono odznaczenia, które zostały wykonane na specjalne zamówienie przez firmę W.Kruk. Pierwsza część spotkania była również sposobnością do omówienia dotychczasowej współpracy oraz przedyskutowania bieżących kwestii.

 

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania wszyscy uczestnicy wyjechali do pobliskiej miejscowości Bale, gdzie rozpoczęto zawody strzeleckie. Konkurencji było kilka m.in. strzelanie z broni krótkiej (bocznego zapłonu), strzelanie z broni myśliwskiej do ruchomych obiektów, strzelanie z AK-74 (zwanym powszechnie Kałasznikowem) oraz Beretty z laserowym, trójwymiarowym wskaźnikiem. Niespodziewanie w wielu konkurencjach przodowały Panie, które dzięki delikatniejszemu posługiwaniu się bronią były w stanie osiągnąć bardziej precyzyjne trafienia.

 

Dzień zakończył się uroczystą kolacją, którą uwieńczył występ słynnego polskiego satyryka Jana Pietrzaka oraz zespołu Czerwony Tulipan.

 

Warto wspomnieć, że to już druga edycja Klubu Hitachi. Członkowie Klubu są wybierani pośród firm, z którymi Hitachi współpracuje najintensywniej. Członkostwo w Klubie Hitachi niesie za sobą wiele przywilejów m.in. dogodniejsze formy zawierania transakcji, dodatkowe wsparcie ze strony japońskiego dystrybutora na rzecz dealerów, wreszcie wiele ekskluzywnych imprez i atrakcji zarezerwowanych wyłącznie dla tego grona. W bieżącym roku wszystkim członkom życzymy dużych sukcesów w branży.