teatr1Fryderyk Haendel i Jan Sebastian Bach. Haendel, to elegancki człowiek, światowy i modny, cieszący się popularnością wśród ówczesnych celebrities. Bach, to czlowiek obdarzony liczną rodziną biedak, a jednocześnie geniusz, który nigdy nie poznał smaku sławy.

Panowie jedzą, popijają i dyskutują: o sławie i pieniadzach, karierze i popularności, sztuce i sztuczkach, które służą wzbudzaniu zainteresowanie i uznania masowej publiczności. I tak w blystkotliwym, dowcipnym klimacie upływa ta niezwykła "Kolacja na cztery ręce".

Po raz pierwszy mogą Państwo zasiąść przy jednym stole z wybitnymi artystami: wznieść toast z Haedlem, posłuchać koncertu Bacha.

Zapraszamy na spektakl, ale i wspólna ucztę. Zasiądźcie przy suto zastawionym stole i razem z artystami Teatru Dramatycznego delektujcie się wykwintnością potraw i błyskotliwym wdziękiem eleganckiej konwersacji.

To wyjątkowe kulinarne i kulturalne wydarzenia, prawdziwa uczta dla ciala i ducha. Połączenie kulinarnej maestrii z kunsztem aktorskim.

Dnia 27.05.2010 r. o godzinie 19.00 zapraszamy na nietypowe, jak do tej pory przedstawienie teatralne połączone z elegancką kolacją.

Cena biletu wynosi 300 zł od osoby.

Bilety można nabyć tylko w Restauracji Filmowej przy ul. Siennej 39 w Warszawie.

 


 


 


 

dancing warszawa

Gości spragnionych takiej zabawy serdecznie zapraszamy. Prosimy o wcześniejszą rezerwację stolików ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Cena wejściówki 30 zł/os.
w cenę wliczony jest welcome drink
menu a la carte

Rezerwacje 022 654 26 75
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

ulotka_obiady_pop_copy

Szanowni Rodzice,

Restauracja Filmowa od 15 listopada zaprasza Państwa wraz z dziećmi na obiady rodzinne. Co niedzielę w godzinach 12 - 17 nasza restauracja jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zamienia się w miejsce przyjazne Waszym milusińskim. Na najmłodszych czeka opiekunka w kąciku zabaw a na niejadków specjalne dziecięce menu. Dodatkowo dla każdego dziecka przygotowaliśmy mini niespodziankę.

Rezerwacje 022 654 26 75

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.